ЕКОЛОГИ ЗАБИЛИ ТРИВОГУ: У НІЖИНІ ОЗЕРО РАПТОВО СТАЛО РОЖЕВОГО КОЛЬОРУ

Водойма вже близько року має неприємний запах.

Напередодні в Ніжині Чернігівської області склалась надзвичайна екологічна ситуація: озеро раптово стало рожевого кольору. Про це повідомляє місцеве видання "Нежатин".

Зазначається, що на поверхні Ніжин-озера дохлої риби немає, проте водойма має неприємний запах, при чому вже близько року.

За словами жителів міста, таких змін у кольорі озера раніше не було.

Після огляду водойми у місцевому відділі з надзвичайних ситуацій заявили про рішення провести аналіз води.

"Дійсно, картина вражає. Прийнято рішення взяти проби води на аналіз. Зроблять це три незалежні організації: Ніжинський водоканал, екологічна інспекція та управління водного господарства", - заявили у ДСНС.

Деякі люди вважають, що це природний процес, і саме гниття водоростей зумовлює рожеве забарвлення водойми. Однак зміна кольору може бути спричинена і небезпечним хімікатом.

Зазначимо, що це вже не перша проблемна ситуація з Ніжин-озером. Минулого року екологічні активісти вже повідомляли, що до цієї водойми прокладено труби, якими стікають нечистоти.

Нагадаємо, раніше у київському озері на вулиці Булгакова стався масовий мор риби. Сотні дохлих рибин витягли з води, здебільшого карасів. Це озеро на столичній Борщагівці не має назви. Підозрюють, що екологічна ситуація спричинена отруєнням риби.

 

 

 

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/ekologi-zabili-trivogu-u-nizhini-vodi-ozera-rapt...